Przepadłam z kretesem 😅😅😅😅
Uwielbiam swoje życie i wybory których dokonuje. Nie zawsze tak jednak było (wiele lekcji w życiu musiałam odebrać, aby się nauczyć tego o czym pamiętać 🤔).

Teraz jednak (zwłaszcza w ostatnich dwóch latach), wybieram bardzo świadomie, co i kogo zapraszam do swojego życia. Zależy mi na tym, aby móc jak najlepiej wykorzystać czas, który tutaj mam 🙏 Wiem bowiem, że jest on ograniczony.

Długo sprawdzałam co naprawdę jest dla mnie ważne i jak ułożyć codzienność aby moja praca, życie,związek realizowały moje wartości. Wiem, że to bywa trudne zadanie, że czasem nie wiemy, nie rozumiemy, gubimy się i błądzimy. I to wszystko jest właściwe i wpisane w proces dojrzewania😉

Trzeba tylko pamiętać o tym aby ZAWSZE złapać dystans do siebie i do sytuacji. Wziąć głęboki wdech i z wydechem odpuścić napięcie. Popatrzeć w horyzont i zrozumieć, że tam „dalej” jest przestrzeń.

Nawet jeśli teraz trudno nam ją dostrzec. Tak chciałam się podzielić tym z tobą dzisiaj przed snem 🙏

Jest dobrze kochana ❤️❤️❤️

Wszystko to część procesu dojrzewania do swojej mocy i pełni ❤️ A jutro widzimy się w Akademii Pozytywnej Egoistki na warsztacie o kobiecości 🙏🥂

Śpijcie ze spokojna głową 🧘‍♂️🧘‍♀️
Daga