fbpx

Zgadnij do kogo napisałam te wiadomość?

Dzięki Tobie moje serce mocniej zabiło i poczułam inspiracje. Zgadnij do kogo napisałam te wiadomość?

Wczoraj dostałam taką ilość inspiracji od Ciebie, że wyrosły mi skrzydła! Zapytałam w relacji „dlaczego mnie oglądasz i co we mnie lubisz?”
Chciałam poznać Twoje zdanie, aby tworzyć wartościowsze treści. Ale to, co do mnie wróciło w odpowiedzi, przerosło moje oczekiwania, wzruszyłam się, pobudziłam do działania!
Pomysły, co mogłabym dać tutaj, aby wnieść coś wartościowego w Twoje życie od wczoraj pączkują w mojej głowie.
Chwileczkę! Nie! To nie jest właściwe słowo – pączkują w moim SERCU.
A w zasadzie, to nie pączkują, tylko promieniują! Wiesz, wszystko co do nas wraca z przestrzeni, kiedyś od nas wypłynęło, z ośrodka serca.
Z ośrodka głowy, może wypromieniować genialna idea, informacja, doskonała strategia. Ale to, co wychodzi z naszej głowy jest zimne i pozbawione uczuć.

Od wczoraj myślę, że moja głowa chyba nie pracuje dobrze. Za każdym razem, gdy zaczynam główkować, to rodzi się zbyt wiele pomieszania. Dupa ze mnie, a nie specjalista od analiz i strategii. No trudno nie można mieć wszystkiego.
Za to mój ośrodek serca pracuje bez zarzutu – o czym przekonały mnie wasze wiadomości. Działam intuicyjnie i wtedy jest najlepiej.
Dzięki Tobie zamiast myśleć, to znowu POCZUŁAM naszą wymianę! Przy każdej wiadomości serce mi szybciej biło, wykrzykiwałam „No tak! Bo właśnie to jest spójne ze mną”, „to właśnie chcę robić!”

Poczułam, że jestem dla Ciebie wystarczająca, taka jaka jestem i że to czym chcę się z Tobą naturalnie dzielić jest tym, czego potrzebujesz. Jest między nami wymiana.
❤️ Ja chcę dać ci wskazówki, jak możesz sama zbudować swój spokój i szczęście – a Ty chcesz tego słuchać.
❤️ Ja chcę nagrywać dla Ciebie medytacje, sesje oddechowe, kojące relaksacje – a Ty moich nagrań potrzebujesz.
❤️ Ja chcę opowiedzieć Ci o tym jak to zrobiłam, że przeszłam przez stratę, rozstanie, długi i inne trudne sytuacje, i nie straciłam radości życia i entuzjazmu – a Ty jesteś ciekawa mojej historii.
❤️ Ja chce dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu świadomego życia – a Ty cenisz moją wiedzę.

Mamy sobie wiele do dania. I jestem naprawdę szczęśliwa i wdzięczna, że się spotkałyśmy. Bo gdy Ty wzrastasz, to i ja wzrastam i wtedy razem wzrastamy. Pamiętasz? To prawo karmiących relacji, które dla nas ułożyłam 2 lata temu.
Nic się w tej sprawie nie zmieniło.
Jeśli chcesz jeszcze w komentarzu napisać dlaczego mnie czytasz i oglądasz i co we mnie lubisz – to będę wdzięczna. To nadaje kierunek moim działaniom. Dzięki tym komentarzom wybieram tematy do wpisów, rolek i instastory. Masz na to wpływ jeśli jesteś aktywna.

P.S W relacji znajdziesz wiadomości innych pozytywnych egoistek – te które tak mnie poruszyły.

Z miłością i wdzięcznością
Daga

Podobne artykuły

Odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *