Głęboko wierzę w to, że to co wysyłasz w przestrzeń to wraca do ciebie 🤷🏼‍♀️ Wierzę także w to, że stwarzamy warunki w których pewne „okazje” mogą się zamanifestować lub też nie. Jestem pewna również jednego – że sami zapraszamy do swojego życia ludzi – nie jesteśmy ofiarami czy niewolnikami relacji.

Wiem także, że czasami wątpimy w to, że możemy zmienić swoje życie, relacje. Czasami brakuje nam siły lub pewności co do kierunku.
Potrzebujemy wtedy usiąść w ciszy i nawiązać kontakt z tą częścią nas która WIE.
To ona podpowiada mi co robić w kluczowych momentach życia. 🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️

❤️Wiedzenie to nie to samo co analizowanie.
❤️ Wiedzenie to nie to samo co planowanie.
❤️ Wiedzenie pojawia się tu i teraz i jest pewnością, która płynie z serca do mózgu.

🧠❤️ Dzisiaj prowadzi się badania nad komunikacją pomiędzy sercem a mózgiem. Odkryto, że serce jest nie tylko odbiornikiem impulsów ale samo je nadaje. Wysyła informacje do mózgu a także do… innych ludzi. 👩‍❤️‍👨Odczytujemy te informacje jako rodzaj energii, wibracji. Możemy wyczuć energię innych i ich nastawienie bez słów 🤷🏼‍♀️
Odpowiadamy innym na te sygnały – więc wróćmy do początku… co wysyłasz wraca do ciebie ❤️🙏 Niech wraca dobro, miłość, życzliwość.

I mam tylko jedną prośbę do ciebie – świat potrzebuje ludzi, którzy niosą światło i wysyłają pozytywne wibracje, więc tym promieniuj, a gdy na twojej drodze stanie ktoś, kto chce cię osłabić, podciąć ci skrzydła, odebrać energię – po prostu zrób życzenia szczęścia dla tej osoby (na pewno ich potrzebuje), ale na odległość 🙏 Nie zapraszaj do swojej mandali (to nie kwestia dumy czy uprzedzeń) lecz wiedzy, że żeby się z kimś wymienić potrzeba otwartości i zaufania. Bez niego nic się nie wydarzy.

Życie jest zbyt krótkie, aby tracić swój czas 🤷🏼‍♀️ Inwestuj swoją energię w to co piękne i budujące!
Bądź świadoma i szanuj siebie. Pozytywna Egoistka potrafi zaopiekować się sobą 🙏

Jeśli czujesz przestrzeń, aby zmienić swój styl na pozytywny egoizm i zatroszczyć się mądrze o siebie to dołącz do akademii pozytywnej egoistki (nabór zamykamy ostatniego czerwca).

Tule ❤️❤️❤️ Daga