Wirusy nas nie wykończą… wykończy nas ludzka głupota
[Głupota, ignorancja – przeszkadzający stan umysłu, nie pozwala nam widzieć rzeczy jakimi są i prowadzi do cierpienia].

To nie jest poprawny politycznie wpis lecz szczerze dziele się z wami tym jak czuje 🙏

Dużo czasu jeszcze upłynie, nim jako ludzie dojrzejemy do współczucia i zaczniemy widzieć dalej, niż czubek własnego nosa i myśleć globalnie, a nie tylko o własnej dupie.

Nie mam nic więcej do powiedzenia w tej sprawie poza tym, że gniew jest sygnałem, że się nie zgadzasz. Masz prawo być wk*na bez poczucia winy. To naturalna i zdrowa reakcja, która mówi, że jesteś zaangażowana.
Trzeba użyć energii gniewu do tego, by zadziałać z mocą. Gdy ktoś zachowuje się głupio, jest ignorantem, a jego działania rodzą cierpienie, to trzeba mu dać przysłowiowego „plaskacza” w czoło i pokazać, że powinien cofnąć się do przedszkola i zacząć edukacje raz jeszcze.

Do dojrzałego społeczeństwa zapraszamy dojrzałych ludzi, którzy szanują wolność. Trzymajmy się dziewuchy! 💪🙏
Jeśli ktoś ma wątpliwości, co do tego, czy działanie jest mądre, czy głupie, to załączam małe wyjaśnienie…
Jak rozróżnić mądre i głupie działania? Głupie rodzą pomieszanie, cierpienie, chaos i nie przynoszą pożytku większej ilości ludzi. Mądre rodzą ład, równowagę i szczęście.

Coż, nie wiem jak wy czujecie kochani, ale dla mnie, gdy ktoś w czasach, w których się znajdujemy (rosnąca ilość zachorowań, napięcie społeczne, strach i izolacja) wykonuje taki ruch, to jest to objaw głupoty i ignorancji. Pamiętajcie, że manipulacja też jest głupotą, bo ostatecznie prowadzi do cierpienia i destabilizacji.

Jestem idealistką. Marzy mi się świat oparty o współczucie, prawdę, przejrzystość.
Ale do tego jeszcze musimy dojrzeć…

Rozumiem wasze wzburzenie, złość i rozczarowanie. Przyjmuje je na klatę, ale pamiętajcie, że atakując mnie tutaj, nic nie zdziałacie. To nie jest właściwy adres.

Jeśli ten wpis ma dla ciebie wartość to proszę udostępnij go.

Z miłością kochane, bez ignorancji.

Dagmara