Moja Kochana! Chcę, żebyś poznała wszystkie formaty, atrakcje, nowości Akademii Pozytywnej Egoistki, zanim zamkniemy do niej drzwi na ponad pół roku. Zostały tylko 3 dni, żeby dołączyć. Tą wirtualną przestrzeń stworzyłyśmy z myślą o Tobie, żebyś każdego dnia mogła czerpać inspirację i ze mną wzrastać.

Pozwól, że poniżej przedstawię wszystkie formaty, które dla Ciebie przygotowałam na semestr lipiec-styczeń Akademii Pozytywnej Egoistki:

1️⃣Codziennik Pozytywnej Egoistki 🌷- NOWOŚĆ

miejsce, gdzie codziennie będzie czekało na Ciebie zadanie do wykonania (rano, w ciągu dnia, wieczorem). Korzystajac z Codziennika nie musisz się zastanawiać od którego kursu zacząć, co dzisiaj wykonać, po prostu działasz z harmonogramem zaproponowanym przez nas

2️⃣Projekt Pozytywna Przyjaciółka 🤩- NOWOŚĆ

jeśli brakuje Ci przyjaciółki od serca lub osoby, która ma te same wartości, zdopinguje Cię gdy jest ciężko lub zmotywuje, gdy Ci się nie chce to ten projekt jest dla Ciebie! Dobierzecie się w pary w zamkniętej grupie na Facebooku tylko dla Akademistek i będziecie się wspierać przez cały semestr w Akademii. Będą czekały na was tygodniowe zadania!

3️⃣3 ekspertów w Akademii 💪- NOWOŚĆ
🔹 Dagmara Skalska, czyli ja! Poprowadzę dla Was warsztaty rozwojowe, które pomogą Ci zbudować pewność siebie, wyzwolić swoją kobiecość, zbudować odporność, czy pokochać siebie.
🔹 Master Zhen Hua Yang (twórca systemu Calligraphy Health System, którego jestem nauczycielem) specjalnie dla Was poprowadzi 2-dniowe warsztaty: sesję Calligraphy Health dedykowaną Akademistkom, która pomoże Ci zbudować swoją moc i pewność siebie. Będziesz mogła również zadać mu pytanie oraz skorzystać z nagrań z tego spotkania z tłumaczeniem.
🔹 Monika Klekotko (team Projekt Egoistka), która poprowadzi dla Was panel biznesowo-marketingowy. Z jej warsztatów dowiecie się między innymi jakich błędów nie popełniać w biznesie, jak wyzwolić sprzedaż, czy jak zbudować wolność finansową, dzięki prowadzeniu własnych projektów.

4️⃣Kilkaset godzin nagrań, które znajdziesz na platformie kursowej od ręki. Na ten moment w Akademii Pozytywnej Egoistki znajdziesz:
🔸 Kursy online (każdy o wartości kilkuset złotych jakbyś chciała wykupić je poza Akademią) takie jak: kurs Mindfulness, o spokoju, o budowaniu pozytywnego związku i karmiących relacji, pozytywnego egoizmu. (UWAGA! To ostatni moment, żeby zapoznać się z kursami w ramach Akademii. Za pół roku z niej znikają.)
🔸 Kolekcje medytacji prowadzonych wraz ze wprowadzeniem.
🔸 Kolekcje relaksacji prowadzonych wraz ze wprowadzeniem.
🔸 Sesje oddechowe wraz z podstawami oddechu.
🔸 Wprowadzenie do medytacji w ruchu, czyli Calligraphy Health System wraz z instruktażem pozycji (cały pierwszy poziom) i wieloma sesjami do samodzielnej praktyki.
🔸 Warsztaty i webinary, które prowadzę dla Was regularnie (publiczne są dostępne tylko kilka dni, później trafiają do Akademii).

5️⃣ Spotkania LIVE z ekspertami, podczas których możesz zadawać pytania, a jeśli nie będziesz mogła skorzystać na żywo to będziesz miała dostęp do powtórek. Każdy miesiąc jest podzielony tematycznie. Średnio będą 4 spotkania na żywo online w miesiącu.

6️⃣ Mastermind biznesowy – NOWOŚĆ
Jeśli prowadzisz swój projekt lub biznes będziesz mogła dołączyć do 4 osobowej grupy i wraz z innymi uczestniczkami Akademii wspierać się i rozwijać również na tym polu zawodowym.

Jak widzisz atrakcji w Akademii Pozytywnej Egoistki jest wiele, a Ty możesz wybrać to na czym Ci zależy w danym czasie i skorzystać z tych materiałów, których aktualnie potrzebujesz.

Dołącz do Akademii teraz w jednym z 3 wariantów:

  1. płatność co miesiąc 99 zł,

2. płatność co kwartał 249 zł (średnio 83 zł miesięcznie),

3. płatność co pół roku 399 zł (średnio 66 zł miesięcznie).

Dołączając w tej edycji masz gwarancję najniższej ceny – za pół roku ceny idą w górę. (Osoby, które będą kontynuować mają gwarancję obecnych cen.)
Subskrypcja Akademii oznacza płatność cykliczną. Opłata będzie pobierana z Twojej karty tak długo, aż nie zrezygnujesz z subskrypcji (możesz zrezygnować z Akademii jednym kliknięciem na swoim koncie użytkownika, bez tłumaczenia się i podawania przyczyny).

Jeśli masz pytania lub wątpliwość, czy Akademia Pozytywnej Egoistki jest dla Ciebie, to zostaw komentarz lub napisz na biuro@projektegoistka.pl
Ściskam
Daga