Pamiętacie jak pytałam was o to z kim idę się spotkać na plaży?
Tak to była ona – Dorota.
Pierwszy raz spotkałyśmy się 6 lat temu na kanapach DD TVN i szczersze mówiąc, po tej rozmowie zadzwonili do mnie z mojego wydawnictwa i powiedzieli: „po tej rozmowie TVN więcej cie nie zaprosi” – trudno pomyślałam 🤷🏼‍♀️

Byłam sobą, a że w tamtym czasie trudno było to znieść światu i zaakceptować, że wdowa może być szczęśliwa no to cóż zrobić.
6 lat później Dorota zaprosiła mnie do swojego programu jako bohaterkę – jedna z 8 inspirujących kobiet, które łamią schematy, są wolne i zmieniają świat. Pamietała mnie: „wydawałaś mi się dziwna” 😂 powiedziała, gdy spytałam ją o tamtą rozmowę. „Dalej uważam, że jesteś dziwna ale fajna” 😂😂😂 dodała. Powiedziała też, że rozumie dlaczego wybrałam DJ – ale dopiero wtedy, gdy z nim porozmawiała.

Nie wiem czy zmieniam świat, ale na pewno kocham wolność a przekraczanie schematów stało się moją domeną. Nie wiem jak wyszedł ten odcinek z nami ale wiem, że pytano nas o miłość i zdradę. O życie i smierć. Było o przypływach i odpływach. O prawdziwym życiu i wszystkich jego smakach.

Zobaczycie tam pozytywne egoistki, które dzielą się swoimi opowieściami, moją pracę i życie prywatne, będę się przed wami otwierać i medytować w ruchu na plaży.
Zapraszam was na program Doroty Wellman i dam znać, kiedy emisja odcinka z moim udziałem.
Ciekawi?
Całusy!
Daga