Gratuluje Ci moja kochana ❤️ Tego, że wytrwałaś.

Przed chwilą odbył się ostatni live 14 dniowego bezpłatnego programu „Rozluźniam gumę w gaciach”. Na pokładzie #teamluźnegacie było nas 7400 osób 🤭😎💪 To wspaniały wynik! Wiele osób odrobiło wszystkie lekcje, codziennie medytowało, relaksowało się i świadomie oddychało. Rezultaty są niezwykłe! Piszecie, że macie więcej spokoju. Ten program pozwolił wam przejść przez różne wymagające sytuacje – leczenie, utrata pracy, czekanie na wyniki zdrowotne i wiele innych. Mówicie, że pojawiło się więcej radości, opanowania i świadomości.

Dziękuje wam za to, że mogłam to dla was zrobić! Czuję, że urosłam ale nie z dumy tylko ze współradości ❤️ Bo gdy Ty wzrastasz to i ja wzrastam – pamiętasz? A przy moim 154 cm to robi grę 😂🤪 Wiecie, że gumę w gaciach trzeba rozluźniać codziennie, bo jak przestaniesz to wróci do starego rozmiaru i znowu będzie zaciskać twój brzuch!

Także chce cie prosić tylko o jedno – nie zatrzymuj się w tym procesie! Praktykuj dalej, bo po roku guma już zostanie rozciągnięta 😁 Mówi się, że trzeba od 21 do 365 dni żeby zbudować i utrwalić nowy nawyk. A my chcemy nawykowo być szczęśliwi i rozluźnieni. Po co? Bo wtedy właśnie tym promieniujemy na świat i naszych bliskich. ❤️❤️❤️

Promieniuj radością i spokojem 🙏

Daj znać czym promieniujesz dzisiaj po zakończeniu programu. Stanęłaś po swojej stronie i zadbałaś o siebie, a to wiele znaczy- mam nadzieje, że to doceniasz.

Tule was i jutro się widzimy na insta story i mówimy „Dzień dobry świecie” ❤️

Daga