Sześć lat temu znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji. Po ośmiu latach szczęśliwego małżeństwa mój mąż rozchorował się na raka i zmarł. Wraz z jego nieoczekiwanym odejściem (pół roku po diagnozie) straciłam dom i firmę. Zostałam z długiem, wyczerpanym ciałem oraz bólem, żalem i tęsknotą w sercu.
Wtedy sięgnęłam po medytację, świadomy oddech, relaksację i Calligraphy Health System, aby zmienić nastawienie do tego z czym przyszło mi się skonfrontować.
Wiedziałam bowiem, że zmiana tej sytuacji zajmie mi lata (np. wyjście z długów, poprawa stanu zdrowia, przeżycie żałoby). Potrzebowałam więc zbudować wspierające nastawienie, by mieć siłę, motywację i energię do codziennej pracy.
Nigdy bowiem nie jesteśmy przegrani, dopóki mamy wolę, by zmieniać swoje życie.

Dzisiaj wiem, że możliwe jest zobaczenie potencjału w najtrudniejszej sytuacji i odmienienie swojego losu.
Warunek jest jeden: MUSISZ CHCIEĆ!
Chcę ci pomóc obudzić silną motywację do troski o samą siebie i swoje szczęście, bez względu na to w jak trudnej sytuacji obecnie się znajdujesz. Przez lata poznałam metody jak uwolnić ciało i umysł od napięcia, negatywnych skutków stresu, traumy i lęku. Chcę się nimi z tobą podzielić oraz swoim bogatym doświadczeniem.

Można posiąść wiedzę z niezliczonej ilości książek, lecz aby posiąść mądrość potrzebujesz doświadczenia i praktyki. Jestem praktykiem wychodzenia z wielu trudnych sytuacji, zachowując swój entuzjazm, radość i spokój. Dziś jestem w satysfakcjonującym partnerstwie, jestem szczęśliwą i spełnioną mamą. Prowadzę pełne znaczenia projekty, które dają mi poczucie satysfakcji zawodowej oraz stabilności finansowej. Znajduję w życiu czas na to co kocham i co jest dla mnie ważne.
Mogło się to wydarzyć dzięki temu, że nauczyłam się: uważności i zaczęłam świadomie wybierać. Dzięki medytacji czuję wdzięczność za każdą lekcję w swoim życiu, dostrzegam potencjał w nawet najtrudniejszych sytuacjach, zbudowałam cichą pewność siebie i zaufanie płynące z medytacji.

Wiem, że i ty możesz poczuć ten stan i zbudować poczucie bezpieczeństwa i spokoju.
❤ To już ostatnia doba, żeby dołączyć do programu “Rozluźniam gumę w gaciach” (poziom podstawowy i zaawansowany) w niższej cenie.
Sprawdź ofertę tutaj: https://rozluzniamgumewgaciach.pl/