Czasami, nawet wtedy, kiedy wiemy, że czegoś brakuje, najlepiej jest po prostu pozostawić sprawy same sobie. W ten sposób stwarzamy PRZESTRZEŃ zamiast tworzyć opór. 💫🙏

Gdy uda Ci się stworzyć przestrzeń w sobie, zaczną napływać możliwości. 🙏 Bo w gruncie rzeczy chodzi o to, aby DOSTRZEGAĆ a nie biegać za tym co nieobecne.

Aby stworzyć przestrzeń zacznij od rozluźnienia. Chodzi o głębokie wewnętrzne uwolnienie od presji i nacisku. Chodzi o głęboki wdech i wydech, po którym następuje cisza. Słyszysz bicie swojego serca i obserwujesz jak napływa spokój. Płynie w formie ciepła. Czujesz go w ciele. Fizycznie. A mentalnie wszystko spowalnia. 🙏

Zamiast myśleć o tym jak „powinno być”, zaczynasz pozwalać na bycie rzeczywistości dokładnie taką jaka jest. 💫

Z kolejnym wdechem pozwalasz sobie na bycie dokładnie, tam gdzie jesteś. ❤️ Już nie oceniasz, nie krytykujesz i nie popędzasz samej siebie.

Kiedy dokonujemy tego heroicznego czynu, (to wymaga odwagi i gotowości) otwieramy się na potencjał możliwości. 💫

Uzyskujemy stan w którym „nie wtrącamy się”, „nie kontrolujemy”, „nie stawiamy żądań”.

Po prostu jesteśmy obecni 💫❤️🙏

Ten stan jest uwalniający i właśnie w tem sposób trenujemy zaufanie. Nie próbujesz na siłę stwarzać życia, nie walczysz z tym co się pojawia, nie próbujesz zmieniać tego co przypływa.

Jesteś obecna. Obserwujesz. Oddychasz. Ufasz sobie, że masz dość mądrości i siły aby być. ❤️

Wiem ze późno ale chciałam się tym z tobą podzielić bo właśnie pojawiło mi się po medytacji 🙏🙏🙏

A zdjęcie dzisiaj zrobiła Hania na spacerze 😘 (była żona mojego partnera) Dlaczego spacerujemy razem? Bo razem medytujemy a to jakoś magicznie wpływa na to, że dobrze nam ze sobą i czują to nasze dzieci, które są rodzeństwem i choć mają tego samego tatę i różne mamy, to naprawdę czują się bezpiecznie ❤️ Skąd o tym wiem? Bo mają wspaniałą relacje ze sobą i czuć w tym wszystkim bliskość i miłość. Z tego fragmentu mojego życia jestem naprawdę dumna, to nasz osobisty sukces.

Mówię zupełnie poważnie 🙏🤷🏼‍♀️ wiem, że nie zawsze się tak udaje. Szanuje to bardzo ❤️

wasza Dagmara