Niesie nas energia miłości ❤️

Bywają trudne momenty, ale to, co pozwala nam iść dalej to miłość. Miłość, która jest głębokim pragnieniem szczęścia dla osoby, którą kochasz. Wiesz, pomyślałam sobie jakiś czas temu – nie jestem idealna. Mam wiele wad i popełniam błędy, wciąż się uczę, pierwszy raz jestem mamą i wszystko jest dla mnie nowe w tej przestrzeni. Często to praca w „tu i teraz” bez możliwości przygotowania planu, symulacji…

Pomimo swoich niedoskonałości to nie oznacza, że jestem złym przykładem dla swojej córki. To co ma prawdziwe znaczenie to fakt, że jestem szczęśliwa.

Naprawdę tak uważam. 🤷🏼‍♀️

Moje szczęście jest tym, co realnie kształtuje wzorzec w podświadomości Milki. Nie wiem, czy o tym wiedziałaś, ale nasz mózg do 2 roku życia nadaje przede wszystkim na częstotliwościach fal delta. Te fale mózgowe występują także w trakcie medytacji, transu, hipnozy. To częstotliwości twojej podświadomości, która rejestruje 20 mln bodźców środowiskowych na sekundę! Dla porównania, świadomość przetwarza 40 bodźców na sekundę.

Podświadomość, to największy znany nam procesor, który przetwarza dane. Nasza podświadomość rejestruje i zapisuje wzorce, które nas prowadzą w życiu.

Milka rejestruje mój uśmiech, emocjonalne reakcje, to jak się zachowuje. Ona tego nie ocenia, nie ma jeszcze zdolności krytycznej analizy. Po prostu obserwuje, jej podświadomość to zapisuje, a ona to powtarza. I będzie powtarzać dalej, aż nie zweryfikuje, czy wzorzec zapisany w jej podświadomość ma sens… ale to się wydarzy prawdopodobnie, gdy będzie świadomą, dorosłą i dojrzałą kobietą.

Po co dziele się tym z Tobą?

Bo stanowczo zbyt często zajmujemy się tym, czy jesteśmy idealne, jak wypadamy i co powinnyśmy ulepszyć. Stanowczo za mało zajmujemy się swoim szczęściem i tym, aby wysyłać w przestrzeń wibracje miłości, spokoju i zadowolenia.

Jeśli możesz tym promieniować na co dzień, to rezultat i tak będzie korzystny i przyniesie pożytek. Będziesz budować dom pełen miłości dla swoich komórek, siebie i najbliższych.

Szczęście, miłość, spokój, usatysfakcjonowany umysł to jest podstawa. ❤️

Niech twoje dzieci rejestrują twój uśmiech, słyszą w głosie energię radości, niech czują ciepło, które bije z twojego serca. Niech obserwują spokój w twoich ruchach.

Nie biegaj za rezultatami. Rezultaty przyjdą, gdy uwolnisz napięcie i presje.

Nieważne, czy jesteś dość dobra żeby odnieść sukces. Już się tym nie zajmuj aby coś zdobyć, udowodnić światu i na coś zasłużyć…

Powiem Ci coś od serca moja Kochana… Na pewno jesteś wystarczająco dobra aby być szczęśliwą, radosną i ciepłą dla bliskich. Każda czująca istota może to zrobić.

Serio, serio.

Daj znać kochana w komentarzu jak u Ciebie wygląda szczęście! Czy umiesz sama siebie docenić??

Polub, udostępnij, dziękuje 

Z miłością
DS