“W żadnej innej sferze życia nie doświadczamy jednocześnie tak wiele szczęścia i cierpienia, jak w miłości. Zazwyczaj miłość “zużywa się” wraz z upływem lat. Związek przekształca się w rodzinne lub partnerskie przedsiębiorstwo. Jeśli miłość i związek nie dają szans na rozkwit naszego potencjału, są właściwie stratą czasu.”
– mówi Lama Ole Nydhal w swojej książce “Budda i miłość”.

Statystyki wskazują na to, że co drugie małżeństwo się rozpada.
Każdy z nas wie, że partnera należy traktować tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani, należy być uczciwym i troskliwym. Każdy z nas pragnie szczęśliwego związku. Jednak z najnowszych statystyk wynika, że co drugie małżeństwo się rozpada. Jest więc oczywiste, że ludzie nie dotrzymują przysięgi małżeńskiej, ani nie postępują rozsądnie, chociaż wiedzą co jest dla nich dobre. Paradoksalnie to właśnie w najdłużej trwających i najważniejszych związkach zachowujemy się najmniej dojrzale i rozważnie.

Dlaczego?

“Prawdziwe życie jest chaotyczne i skomplikowane. Kiedy z kimś mieszkasz, wspólnie zarządzacie finansami, uprawiacie seks i podejmujecie niezliczone decyzje, które narzuca codzienność, coś może się wypalić. Do tego dochodzi bagaż doświadczeń wyniesionych z domu rodzinnego, przez każdego z nas, nierozwiązane kwestie z przeszłości, już nie wspominając o wszelkich stresach, presji czasu, ilości codziennych zadań. Pojawianie się dziecka swojego a może dziecka z poprzedniego związku jeszcze bardziej gmatwa sytuacje.”
– zauważa uznana terapeutka małżeńska Harriet Lerner.

Poznaj mój najnowszy kurs online “Projekt pozytywny związek”. W tym kursie pomogę Ci:

❤ wprowadzić pozytywne zmiany, abyście poczuli w relacji więcej:
😇 akceptacji i zrozumienia,
😘 wsparcia,
😍 miłości,
🔥 pożądania
🙏 i spokoju.

A także:

💪 spojrzysz w świeży sposób na stare problemy,
😎 uwolnisz napięcie i złapiesz dystans do “trudnych” sytuacji w relacjach,
🤓 rozpoznasz, gdzie są “słabe” punkty i mocne strony twojego związku.

Dołącz do kursu do wtorku (9 marca) i otrzmaj zniżkę -45% z okazji premiery kursu.