Podzielę się teraz z Tobą 7 myślami, które dają MOC.

Proszę afirmuj je codziennie, aby wzmacniać siebie i zacząć zmieniać swoją rzeczywistość. Te myśli mogą na początku wydać się nieprzyjemne lub trudne. Ale one naprawdę mają potężną siłę, bo dzięki nim możemy odzyskać wolność i stać się świadomymi, dojrzałymi ludźmi.
Powieś je w widocznym miejscu.

MYŚLI, KTÓRE DAJĄ MOC

 1. Każdy z nas jest odpowiedzialny za to, co go w życiu spotyka.
  W każdej chwili podejmujesz decyzje jak się zachowasz i jak zareagujesz na warunki. Twoje reakcje tworzą rezultaty a one twoją przyszłość, szerzej los. Jeśli bierzemy odpowiedzialność za to co nas spotyka to znaczy, że świadomie odmieniamy te sytuacje a nie jesteśmy biernymi obserwatorami swojego życia. Oznacza, że nie siedzimy i nie czujemy się ofiarą warunków, lecz działajmy aby je przekształcić. Poczucie odpowiedzialności daje nam te moc. Przykładem jak działa ten punkt niech będzieNick Vujicic
  Już wiem co jest przyczyną waszej niezgody! Odpowiedzialność rodzi w niektórych poczucie winy i przed tym się wzbraniamy! Ale to błąd – odpowiedzialność nie ma nic wspólnego z poczuciem winy. Opowiem o tym dzisiaj na live!
 2. Każda nasza myśl tworzy naszą przyszłość.
  Za myślą pojawiają się odczucia a za nimi działania. To co robimy tworzy naszą przyszłość. Nasze życie poddane jest prawu przyczyny i skutku. Mamy więc realny wpływ na swoją przyszłość.
 3. Każdego z nas dotyka problem niszczących uraz, które nosimy w sercu, krytycyzm, poczucie winy i złości do samego siebie.
  Mając tę świadomość możesz zrozumieć, że każdy z nas nosi bagaż. Możemy więc zdecydować, że go zdejmiemy. Często nam się wydaje, że tylko my mamy trudne doświadczenia jednak prawda jest taka, że są one częścią życia. My jednak decydujemy czy czynimy je treścią życia.
 4. To są jedynie myśli, a myśli można zmienić.
  Nie jesteśmy swoimi myślami, jesteśmy świadomością, która te myśli kształtuje. Cokolwiek trudnego pojawia się w twoim umyśle, masz więcej mocy niż te myśli – możesz nad tym zapanować, obserwować, oddychać i medytować. To nas wyzwala.
 5. Uwalniam się od przeszłości i wybaczam wszystkim, z sobą samą włącznie.
  Od wybaczenia zaczyna się wolność. Dopóki nosimy żale i urazy jesteśmy niewolnikami przeszłości.
 6. Aprobata dla tego, co robię i akceptacja siebie to klucze do pozytywnych zmian.
  Inaczej nie uwierzysz w siebie. Jesteś pierwszą osobą, która może dać ci energię do działania. Zdarzało się, że byłam jedyną osobą która wierzyła w powodzenie własnych wyborów, ale to wystarczyło do ich realizacji.
 7. Tylko w teraźniejszości można coś zdziałać.
  Bo reszta jest iluzją i projekcją.

Potrzebujesz pogadać o tych myślach? Nie zgadzasz się z czymś? Zapraszam na live dzisiaj o 19:00. Zajmiemy się rozwinięciem ich🙏

Cudowności kochani ❤️
Daga