Moja Kochana! Jak wiesz dziś do północy jest ostatni dzień, żeby kupić mój najnowszy program online “Rozluźniam gumę w gaciach” na dwóch poziomach zaawansowania, w niższej cenie.

👉 Tutaj możesz poznać szczegóły oferty: https://rozluzniamgumewgaciach.pl/

Jeśli potrzebujesz dodatkowych argumentów, żeby dołączyć do programu, to chciałabym teraz oddać głos moim kursantkom.
Proszę przeczytaj opinie o moim programie “Rozluźniam gumę w gaciach” i poznaj :

10 powodów dlaczego warto dołączyć do mojego programu online:

❤️ 1. “Dziewczyny w tak bardzo trudnym dla mnie czasie dostałam od was wiele wsparcia. Grupa stała się miejscem, w którym poczułam życzliwość i ciepło jakiego się nie spodziewałam. Dzięki praktyce medytacji w ruchu i naszym spotkaniom trwam. Dagmara to co robisz jest wyjątkowe a dzięki Tobie Monika wszystko technicznie jest na najwyższym poziomie. Jestem wam wszystkim bardzo wdzięczna. Każda z was mocno przytulam. I zostaje.” – Iwa

❤️ 2. “Dziękuję Dagmara, Monika i wam Boginie za wspólnie spędzone chwile i możliwość wspólnego wzrastania.
Dzięki grupie “Rozluźniam gumę w gaciach”nauczyłam się być oceanem i chociaż czasem wypłynę na wierzch, to wiem, że zawsze mogę wrócić do głębi spokoju.
Medytacje, głębokie relaksacje i oddechy nauczyły mnie odprężenia na poziomie komórkowym.
Każdy z warsztatów był pełen konkretnej wiedzy i dał mi nowe spojrzenie na kilka tematów np. dorosłości, oczekiwań
Przestałam się biczować jak coś nie zrobię z listy ” to do”. Stałam się sobie bliższa i zrozumiałam, że jeszcze w niektórych tematach zachowuje się jak dziewczynka.
I moja wielka miłość CALLIGRAPHY HEALTH SYSTEM Dla mnie to jak zatrzymać czas i poczuć każdą cząstkę powietrza i każdą komórkę w ciele. Poczuć co znaczy być jednością z ciałem, duszą, oddechem i Bogiem (Wszechświatem). Stać się miłością, spokojem, w pustce odnaleźć pełnie
Metoda ta od jakiegoś czasu mnie wołała i cieszę się, że trafiłam na Ciebie Dagmaro jesteś cudownym nauczycielem.
Dziękuję również za możliwość wykupienia dostępu do materiałów tak zostajecie ze mną a ja z wami”
– Dorota

❤️ 3. “Kochane – chciałam Wam bardzo podziękować za wspaniały czas i pozytywną energię. Widzę u siebie bardzo duże zmiany, choć obiektywnie moja rzeczywistość się nie zmieniła. Cały ten kurs był świetny i teraz po jego zakończeniu widzę dopiero jak wspaniale Dagmara to wszystko poukładała. Dagmara Skalska jest cudowną nauczycielką, która jest cierpliwa i wyrozumiała, ale też wymagająca i motywująca do pracy! Myślę, że jej największa siła to niesamowita intuicja i wyczucie co jest potrzebne w danym momencie – kiedy dać przestrzeń do zrozumienia własnych błędów, a kiedy skorygować. Najpiękniejsze w CHS jest to, że te wszystkie zmiany które zauważam i poluzowywanie gumy odbywa się samoistnie, wystarczy regularnie ćwiczyć i za wiele nie główkować. Mam nadzieje, że uda nam się kiedyś dziewczyny jeszcze wspólnie praktykować. Przesyłam Wam wszystkim dużo ciepła ” – Alex

❤️ 4. “Cześć dziewczyny Chodź marny ze mnie pisarz, to chciałam na zakończenie a w sumie początek mojej drogi z CHS napisać kilka słów. Jestem osobą która musi 3 razy pomyśleć zanim kupi cokolwiek i z abonamentem do LUŹNYCH gaci było tak samo. To było niesamowite czuć energię kobiet na live z Dagmara. Będę kontynuować tą medytacje, bo dała mi ona dużo luzu w gaciach, czasami czuję że przepływ jest mocniejszy a czasami wolniejszy ważne że jest. Najbardziej dziękuję wszystkim kobietkom tutaj bo chociaż się nie znamy wiedziałam że mogłabym się z wami podzielić jakimś moim problemem albo wręcz odwrotnie pochwalić się i znalazłabym u Was akceptację. Z całego serca wam dziękuję że mogłam być w tej wspaniałej grupie super silnych, odważnych, świadomych i mądrych kobiet i chodź jesteśmy zupełnie inne, mieszkamy w innych miejscach to łączy nas CHS i ta cudowna kobieta Dagmara Skalska. Pozdrawiam a może i do zobaczenia :**
Oczywiście Monika Weronika Klekotko bez ciebie też by się to nie działo ty nasz specu od wszystkiego ”
– Anna

❤️ 5. “Dagus, Monia i drogie dziewczyny:) dziekuje za cudowny czas w Grupie:) Nie kończę tej przygody:) czas spędzony z Wami był dla mnie wyjątkowy i cenny. Pomógł uporać mi się z PTSD za co jestem ogromnie wdzięczna CHS, medytacje pomagają odnaleźć siebie i spokój każdego dnia:) stworzyłyśmy tutaj taka druga rodzine:) Mam nadzieję, że uda się spotkać z Wami na żywo i wszystkich wysciskac:) onlinowo z pewnością zostaje:)” – Ulinka

❤️ 6. “Przyciągnęłam swoją Nauczycielkę
Przyciągnęłam i pokochałam Calligraphy! Dagmaro to Ty pokazałaś mi, że można medytować… w ruchu! Rzeczywiście ten system daje niesamowite rezultaty i to dość szybko. Nigdy wcześniej nie doświadczałam takich stanów jak podczas medytacji w ruchu właśnie. Poczułam to! Poczułam to ciepło, poczułam głębię, moje ciało mnie zadziwia, delikatne dreszcze czy przepływ ciepła i ….spokojny umysł. Doświadczyłam stanu pomiędzy myślami… hmm… a wiem, że to dopiero początek mojego procesu i praktyki. To wszystko mnie zadziwia i aż nie dowierzam, że pewnie czeka mnie coś jeszcze… innego, głębszego, więcej ciepła i przepływów w ciele, pewnie w innych partiach ciała. Niesamowite!
Czuje, że uzdrawiam swoje ciało na poziomie komórkowym. Usuwam blokady, uwalniam leki, namierzam napięcia. To wszystko odczuwam i doświadczam, bo spotkałam Nauczycielkę przez „duże N”. Dziękuję, że przekazujesz, dzielisz się i inspirujesz w taki sposób jak gdybyś chciała aby „uczeń przerósł mistrza”. Czuję, że mojej Nauczycielce zależy na moich postępach i rezultatach. Nauczyłaś mnie jak mogę sobie pomagać i uświadomiłaś, że sama mogę to zrobić, sama mogę sobie to dać! Dziękuję Ci.
Czuję się jak byś była moją starszą siostrą, która przekazuje mi właściwy pogląd, dzieli się przetestowanymi sposobami i doświadczeniami, bo chce dla mnie jak najlepiej. Połączyłaś wiele nauk, metod i narzędzi, a to wszystko razem daje zrozumienie, kierunek, moc i radość. Dzięki Tobie otwieram serducho, każdego dnia wdzięczę i chce robić rzeczy pełne znaczenia. Dziękuję Ci. Dziewuszki, jeśli nie poczułyście jeszcze ciepła w CHS, to niech mój przykład będzie gwarantem, że w końcu to poczujecie. U mnie z praktyką było różnie. Starałam się robić 100% swojego możliwego. Już wcześniej dziewczyny pisały w komentarzach o przepływie energii, a u mnie wciąż nic się nie pojawiało. Aż w końcu poczułam i popłynęłam. Suma praktyk daje rezultaty. To zdanie powtarzałam sobie jak mantrę. Dziękuję Wam Kochane i Monisi za wspólną podróż doświadczania, wymiany, wzrastania i praktykowania. Luźne gacie to nie przypadek. My się tu wszystkie przyciągnęłyśmy. Dobrze mi tu z Wami. Ta przygoda się nie kończy, ona się dopiero zaczyna. Czekam na CHS part II.
Z wdzięcznością”
– Aga

❤️ 7. “Kochana grupo! Bardzo się cieszę, że przez te parę miesięcy mogłam razem z Wami i z naszą mentorka Dagmara pogłębiać wewnętrzny spokój i harmonię życia prawie codziennie praktykuje Calligraphy Health i dzięki temu mam mnóstwo pozytywnej energii na cały dzień. Również warsztaty, medytacje i relaksacje są bardzo wartościowe. Dziękuję jeszcze raz Dagmaro i Moniko za Waszą pracę i zaangażowanie!
A tak poza tym to odwalacie super robotę i jestem wdzięczna Dagmaro, że dzielisz się z nami swoją ogromną wiedzą o życiu i spokoju ”
– Karina

❤️ 8. “Drogie boginie, chciałabym podziękować Wam za piękny czas wspólnego wzrastania. Czuję, że dla wielu z nas ta grupa była wspaniałą przygodą, odkrywaniem siebie, przełamywaniem własnych granic i przede wszystkim miejscem budowania spokojniejszej wersji siebie. Dla mnie tym właśnie był ten wspólny czas. Jestem wdzięczna za ten czas i tę przestrzeń.
Ślę wszystkim dużo pozytywnej energii! Wzrastajmy dalej, boginie!”
– Aleksandra

❤️ 9. “Dziewczyny, kochane, Damgaro Projekt Egoistka i Monika!
DZIĘKUJĘ WAM ZA TĘ WSPANIAŁĄ, WSPÓLNĄ DROGĘ!
CHS to dla mnie cudowne odkrycie, pokochałam medytację w ruchu całym sercem i wiem, że chcę się uczyć jej dalej i praktykować na co dzień (chociaż przyznam, że tutaj muszę jeszcze popracować nad samodyscypliną ). Zrobiłam mega postępy i jestem przepełniona dumą, wdzięcznością i radością!
Dzięki Calligraphy i tej grupie: zbudowałam spokój, którego tak potrzebowałam, gdy zaczęła się izolacja spowodowana pandemią
zdyscyplinowanym umysł, który ciagle gdzieś pędził
doświadczałam wspaniałego przepływu energii i zaczęłam zauważać na co dzień, kiedy płynie swobodnie, a kiedy się blokuje, zaczęłam praktykować sztukę odpuszczania oczekiwań
zdanie „wszystko jest sztuką możliwego” stało się moją nową mantrą. przekonałam się, że wbrew zachodniej, fitnessowej „intuicji”, niesamowite efekty pojawiają się, gdy ruch jest świadomy, powolny, miękki, bez presji i oczekiwań. Przekonałam się o tym już wcześniej na jodze, ale tutaj, przy bardziej świadomej pracy z energią, poczułam że wchodzę na nowy poziom!
CHS pomaga mi w pracy terapeutycznej, bo gdy czuje się spokojnie i dobrze, mogę być jeszcze bardziej pomocna pacjentom a przy tym dbać o siebie i swoją energię. Myślę też nad tym, jak w przyszłości wprowadzić CHS do mojej pracy z pacjentami, jako technikę uzupełniającą, wzmacniającą i gruntującą proces zmiany.
Myślę, że to dopiero początek mojej drogi i wiele wspaniałych efektów jeszcze przede mną i to jest piękne!
Dagmara, dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie, ciepło, szczodrość – doceniam Twój wysiłek i pracę i jestem Ci za to bardzo wdzięczna! Wspaniale jest mieć taką mentorkę i towarzyszkę, jak Ty.
Monika, dziękuję Ci za Twoja nieocenioną pomoc, bycie dla nas dobrym duchem i wsparciem, szybkie odpowiadanie na pytania i wątpliwości – jesteś wspaniała!
Dziewczyny, moje luźnogaciowe towarzyszki, dziękuję Wam za Waszą obecność, energię i życzliwość! Nawet w tak pośredniej formie jak grupa na FB czuć, jaka panuje tu swoboda, szczerość i zaufanie. A spotkania na żywo jeszcze bardziej to potwierdzały!
Ściskam Was wszystkie bardzo mocno i z jednej strony czuję, że zamykamy pewien etap wspólnej pracy, a z drugiej – że przed nami coś nowego, czego wyglądam z zaciekawieniem i ekscytacją.”
– Marta

❤️ 10. ”Praktyka medytacji w ruchu, oddychanie i świadome życie w tu i teraz również spowodowały przełom w moim życiu. Odnalazłam siebie i wkońcu dostrzegłam swoje pragnienia i potrzeby. Dokonałam rewolucji w moim życiu , w moim związku i odczuwam wkoncu upragniony spokój. Skalska i jej metody beda towarzyszyć mi już na zawsze. Dziękuje ” – Paulina

Mam nadzieję, że tych kilka komentarzy przekona Cię, że ty też możesz zbudować spokój i zacząć żyć świadomie i uważnie. W efekcie w twoim życiu zawita szczęście.

👉 Dołącz do programu tutaj:
https://rozluzniamgumewgaciach.pl/